prezent dla rodziców sanatorium

Prezent dla rodziców, którego nie zapomną – pobyt w sanatorium

Rodzice przez wiele lat wychowywali nas, dbali o prawidłowy rozwój i otaczali troską. Jak im podziękować? Dobrym pomysłem wydaje się prezent dla rodziców, którego zapewne nigdy nie zapomną – pobyt w uzdrowisku. Zabiegi lecznicze, wypoczynek i relaks będą dla nich przyjemnością i skutecznie poprawią zdrowie.

Praktyczny prezent dla rodziców? Sanatorium lub pobyt w SPA będzie strzałem w dziesiątkę

Pobyt w sanatorium – to nietypowy i oryginalny prezent dla rodziców – szczególnie, jeżeli wcześniej nigdy nie byli w uzdrowisku. Nie wiesz, gdzie powinni pojechać, jaki ośrodek wybrać? Dowiedz się, co im dolega. Bardzo ważne jest, w tym przypadku, odpowiednie wybranie ośrodka. Dobranie profilu leczenia do indywidualnych schorzeń. Wyjazd do uzdrowiska, bywa dla wielu seniorów nowością i mogą czuć się niekomfortowo. Rozwiązanie nasuwa się więc samo: wykup voucher dla dwóch osób. Jednym z miejsc, gdzie świadczone są profesjonalne usługi lecznicze jest Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów. O nim chcemy opowiedzieć pokazując, jaki kształt mogą przybrać nietypowe prezenty na urodziny, czy inną rocznicę dla ludzi starszych.

Prezent dla rodziców – pobyt w naszym uzdrowisku. Gdzie zamieszkają i czego mogą się spodziewać?

Prezenty dobrze, jeśli są trafione. Dlatego skorzystaj z możliwości, jakie dajemy oferując pobyty prywatne w naszym sanatorium. Podczas takiego wyjazdu dla starszych ludzi ważne są noclegi. Prywatne turnusy oznaczają zamieszkanie w pokojach typu comfort. Do dyspozycji seniorów oddajemy pomieszczenia z widokiem na las lub jezioro. Usługi obejmują wysokiej jakości posiłki. Dostępne jest wi-fi oraz strzeżony parking.

Udogodnienia dla seniorów i osób z niepełnosprawnością

W trakcie pobytu w tutejszym kurorcie możecie być spokojni o bezpieczeństwo i komfort swoich bliskich. Korzystając z ośrodka osoby mniej sprawne nie napotkają barier. Czekają na nie szerokie korytarze, przestronne pokoje i dostosowana winda. Miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnością znajduje się tuż przy drzwiach.

Zastanawiasz się, jaką cenę może mieć tego rodzaju prezent? Jaką ofertą dysponuje nasze sanatorium? Zadzwoń, napisz mail lub zajrzyj na stronę. Ustalając termin pobytu pracownicy mogą poprosić o podanie danych osobowych, więc dobrze abyś posiadał informacje.

Jakie choroby są leczone w Sanatorium Uzdrowiskowym Augustów?

Wykupując Voucher pamiętaj, komu służy pobyt w naszym uzdrowisku. Przyjmujemy osoby z chorobami narządu ruchu, układu krążenia, po urazach, kobiety po mastektomii i kuracjuszy z chorobami nowotworowymi. Zabiegi lecznicze są dedykowane wszystkim gościom, którzy chcą poprawić swoją kondycję. Warto dodać, że nasz ośrodek realizuje – przy współpracy naukowców z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku – prekursorski program diagnostyki i leczenia choroby Raynauda.

Jak zadbać o zdrowie i przyjemnie spędzić czas?

Sposobów na utrzymanie albo poprawę zdrowia jest wiele. Stosowane zabiegi lecznicze oraz terapia w strefie SPA korzystnie wpłyną kondycję fizyczną i psychiczną obdarowanych. Dysponujemy salą gimnastyczną, basenem i siłownią. Oferujemy ponadto, masaże: klasyczny, pneumatronem, Aquavibron i pneumatyczny BOA. Uzdrowisko posiada w ofercie zabiegi fizykoterapeutyczne – diadynamik, magnetoterapię, prądy Traberta i laser wysokoenergetyczny. Skuteczne leczenie dolegliwości bólowych przyniosą zabiegi hydroterapeutyczne, takie jak; kąpiel perełkowa, masaż podwodno-strumieniowy i kąpiele elektryczno-wodne.

Gdzie się zrelaksować w uzdrowisku?

W strefie SPA! Jest ona dostępna w sanatorium z siedzibą w Augustowie. Zabiegi lecznicze oraz relaksacyjne w strefie, z jakich mogą skorzystać obdarowani to: sauna – parowa, infrared i ganbanyoku. Seniorów można zachęcić do skorzystania z masażu weellness. Oferujemy także inne masaże: relaksacyjne, aromaterapeutyczne i świecą. Zachęcamy do spaceru z kijkami nordic walking oraz jazdy na rowerze. Sprzęt można wypożyczyć w ośrodku.

Jakie zabiegi poprawią wygląd i kondycję skóry?

Wśród zabiegów dostępnych strefie SPA do dyspozycji są:

  • zabieg hyaluron infusion. Cudowna broń wyrównująca poziom nawilżenia dzięki kwasowi hialuronowemu. Skóra staje się aksamitna i elastyczna, a drobne zmarszczki zostają zmniejszone.

  • zabieg aloe vera – dla wszystkich rodzajów skóry z niedoborami wilgoci.

  • mezoterapia bezigłowa – która zredukuje zmarszczki, stymuluje limfę, tonizuje mięśnie i modeluje sylwetkę.

  • zabieg recovery men – pięciofazowy zabieg pielęgnacyjny. Każdy mężczyzna doceni jego wartość.

Te i wiele innych zabiegów to dobry pomysł na prezenty dla dwojga twoich rodziców.

Vouchery i kosmetyki uzdrowiskowe – pomysł na nietuzinkowy i elegancki prezent dla rodziców

Uzdrowisko stosuje kosmetyki oparte wyłącznie na bazie naturalnych składników. W codziennym życiu spotykamy się często z preparatami zawierającymi związki chemiczne, które negatywnie wpływają na nasz organizm. Stosowane w Sanatorium Uzdrowiskowym Augustów kosmetyki firmy KLAPP Cosmetics oparte są na bazie naturalnej. Nie musisz zatem obawiać się, że prezenty w postaci kosmetyków spowodują uczulenia, czy wysypki. Taki prezent będzie miłym dodatkiem do pobytu.

Jak miło spędzić czas w uzdrowisku?

Uzdrowisko nie musi kojarzyć się wyłącznie z leczeniem. Pobyty w okolicy mogą być atrakcyjne. Co oferuje okolica? Jednym z pomysłów jest pobyt w Pijalni Ziół i Herbat. Warto czasem opuścić uzdrowisko i poznać okoliczne tereny. Dla dwojga twoich rodziców spacer wśród lasów Puszczy Augustowskiej, po Bulwarach Narodów Unii Europejskiej, dojście do jeziora Necko będą pełne wrażeń.

Aktywnie na Podlasiu

Na Podlasiu dostępne są przepiękne miejsca wypoczynkowe, szlaki wodne, piesze i rowerowe. Można tu popływać kajakiem na rzece Czarna Hańcza, Rospuda albo Kanałem Augustowskim. Inna atrakcja, jaka czeka na turystów i kuracjuszy to rejs katamaranem do Doliny Rospudy. Rodzice ucieszą się, gdy otrzymają vouchery na taki rejs. Warto zmotywować najbliższych do spełnienia marzeń, choćby raz w roku, w urodziny. Być może takim marzeniem jest wzbicie się w przestworza. Lot motolotnią nad Augustowem z instruktorem pozwoli je zrealizować.

Tanecznym krokiem do zdrowia

Osoby, którym zamierzasz zrobić prezent – wykupując vouchery do sanatorium – byli kiedyś młodzi. Dla części z nich taniec był przyjemnością. W starszym wieku może być sposobem na podtrzymanie kondycji. Taniec rewelacyjnie wpływa na zdrowie. Rozrusza stawy zajęte artretyzmem. Przyspiesza krążenie i ukrwienie tkanek. Korzystnie wpływa na samopoczucie. Pozwala zrzucić nadprogramowe kilogramy, z którymi mierzy się niejedna osoba starsza.

W Sanatorium Uzdrowiskowym Augustów cyklicznie organizowane są dancingi. Można wtedy spróbować regionalnych napojów – zbicienia, podpiwku, buzy albo krynki. Muzyka jest dostosowana do każdego pokolenia. Dla niejednego dziadka, babci będzie to okazja do przypomnienia młodości. Taniec to szansa na ponowne zbliżenie dwojga ludzi.

Rodzinnie na weekend

Masz już kupiony voucher, jako prezent, ale nie masz pomysłu, co zrobić, aby rodzice nie czuli się osamotnieni? Przyjedź do nich, choćby na weekend! Będzie to dla miła niespodzianka. Wcześniej zarezerwuj noclegi dla siebie i bliskich. Gdy przyjedziesz z rodziną warto zadbać o wasze zdrowie i relaks. W Sanatorium Uzdrowiskowym Augustów każdy z znajdzie coś ciekawego. Voucher do SPA, zabawa w basenie to prezenty, które na pewno ucieszą! W Augustowie nie brakuje atrakcji dla dzieci. Mogą kąpać się w jeziorach otaczających miasto, szaleć w parku linowym Lemur. Dostępna jest zjeżdżalnia wodna Gigant. Dla chętnych jest też sala zabaw w Kids Klubie albo Czary Mary.

Rodzinne spotkanie w Cafe&Bar – pomysł na rocznicę lub urodziny

Prezenty zwykle dawane są z jakiejś okazji. Urodziny, czy rocznica ślubu często celebrowane są w domu. Jeżeli zdecydujesz się na nietypowy prezent dla rodziców na święta czy inną okazję i wykupisz pobyt w naszym sanatorium dla nich, możesz zrobić im dodatkowy “prezent niespodziankę”. Zorganizuj przyjęcie w Cafe&Bar nad jeziorem w Augustowie! Cena wynajmu lokalu jest niewielka, warunki komfortowe. Można skorzystać z gotowego menu albo zaproponować swoje potrawy. Rodzinna biesiada wśród najbliższych na wiele lat zapisze się w ich pamięci.


Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów.

Podaruj bliskiej osobie Voucher do sanatorium – żadne prezenty tak nie ucieszą

Ludzie starsi, schorowani i zmęczeni życiem, którzy muszą zadbać o swoje zdrowie, aby móc funkcjonować często nie mówią o problemach – bagatelizują je. Zazwyczaj, nie stać ich na prywatne leczenie. W związku z tym, kuracja w ośrodku wydaje im się luksusem. Jesteśmy przekonani, że prezenty w postaci vouchera do uzdrowiska lub wykupienia dodatkowych zabiegów, efektywnie poprawią zdrowie babci, dziadka, czy rodziców. Być może poznają dzięki temu nowe osoby, poszerzą krąg przyjaciół. Przestaną być samotni. Decyzja, by zaproponować rodzicom i dziadkom takie prezenty to niewielka cena za ich poświęcenie i wsparcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *