Transport do Odessy

Oferta wyjazdu została przygotowana na przelot samolotem lub przejazd pociągiem. Oczywiście możliwy jest tez dojazd samochodem. Trasa z zagranicy Polsko Ukraińskiej liczy od 1000km do 1100 km w zależności od wybranego wariantu drogi.

Samolot
Dedykowane rejsy w roku 2021 to:
Przelot linią lotniczą WizzAir na trasie Katowice/Pyrzowice – Odessa w niedzielę – wylot z Katowic o godzinie 12.00, przylot do Odessy o godzinie 14:50, czas przelotu 1 godzina 50 minut.
Powrót Odessa-Katowice/Pyrzowice w niedzielę – wylot z Odessy o godzinie 21.45, przylot do Katowic o godzinie 22:35, czas przelotu 1 godzina 50 minut.

Przelot linią lotniczą Ryanair na trasie Kraków/Balice – Odessa w niedzielę – wylot z Krakowa o godzinie 10:35, przylot do Odessy o godzinie 13:10, czas przelotu 1 godzina 35 minut.
Powrót Odessa-Kraków/Balice w niedzielę – wylot z Odessy o godzinie 13:50, przylot do Krakowa o godzinie 14:30, czas przelotu 1 godzina 40 minut.

Zakup biletów samolotowych
W celu maksymalnego obniżenia kosztów wyjazdu proponujemy zakup biletów lotniczych dwoma sposobami:
a) Firma kupuje dla Państwa bilety na daty, w których jesteście zainteresowani wyjazdem.
b) Rezerwujcie Państwo u nas wyjazd i kupujecie sami bilet lotniczy na wskazany w ofercie lot i informujecie o tym biuro.

Jak zamówić i kupić bilet lotniczy w firmie?
Należy wykonać telefon, SMS lub e-mail do biura. My oddzwaniamy i podajemy Państwu aktualną cenę biletu. Po akceptacji przez Państwa ceny, natychmiast kupujemy bilet. Informujemy pisemnie o cenie, numerze rezerwacji i o numerze konta, na który należy wpłacić należność za bilet oraz zaliczkę na wyjazd. Po otrzymaniu pieniędzy wystawiamy Państwu imienną fakturę zakupu biletu oraz umowę na imprezę. W tym przypadku koszt biletów zostanie jednorazowo podniesiony o 20 zł od osoby.