Pobyt w Odessie

Transport w czasie pobytu

Niezależnie od godziny przylotu do Odessy,  zapewniamy Państwu indywidualny transfer z lotniska do hotelu w dniu przyjazdu i z hotelu na lotnisko w dniu wyjazdu.
Przejazdy hotel-klinika Kujalnik-hotel (czas przejazdu to około 10-15 minut) zapewniony jest naszymi 10-osobowymi, specjalnie oznakowanymi busami. Dla osób pragnących skorzystać z dodatkowych usług transportowych nasze busy są do Państwa dyspozycji. Szczegółowy cennik przejazdów otrzymacie Państwo w czasie pobytu. Ponadto całodobowa łączność z naszym przedstawicielem pozwoli Państwu bezpiecznie i tanio zamówić środek transportu, który zawiezie Państwa tam gdzie zechcecie.

 Wycieczki fakultatywne

W trakcie pobytu zaproponujemy Państwu szereg wyjazdów m.in. na spektakle w Odeskiej Operze, do delfinarium Nemo, do katakumb, na zwiedzanie starej Odessy, do muzeum koniaku, na koncerty do filharmonii Odeskiej, na rejsy statkiem i zwiedzanie portu.

Telefony i łączność – nowość!!!!!

W ramach opłaty 6 zł/na dzień za 1 urządzenie otrzymacie Państwo od firmy na okres pobytu w Odessie ukraińską kartę telefoniczną. W ten sposób otrzymacie:

  • Całodobowy bezpłatny dostęp do Internetu na terenie Ukrainy niezależnie od miejsca pobytu.
  • Możliwość bezpłatnych rozmów telefonicznych z osobami będącymi z Wami na wyjeździe.
  • Całodobową bezpłatną łączność z rezydentem, kierowcami busów, możliwość zamawiania transportu i innych usług, np. rezerwacje biletów wstępów, wycieczek fakultatywnych itp.
  • Tłumacza offline rosyjsko-polskiego.
  • Zindywidualizowaną codzienną informację o zabiegach i procedurach.