O nas

Firma Biznes i Turystyka sp. z o.o. powstała jak młodsza siostra firmy Biznes i Turystyka Piotr Skupiewski przed 6 laty założona przez Piotra Skupiewskiego i jego 2 synów.

Jest uzupełnieniem firmy Biznes i Turystyka Piotr Skupiewski działającej nieprzerwanie w branży turystycznej od 30 lat.

Obie firmy w czasie swojej działalności wprowadziły szereg nowości w obsłudze wyjazdów takich jak:

  • Przy samolotowych wyjazdach narciarskich proponuje przewóz bagaży i nart bezpośrednio z domu uczestnika do stacji, co znacznie podnosi komfort wyjazdu i pozwala zaoszczędzić pieniądze.
  • W wycieczkach objazdowych, godziny zakwaterowania i wykwaterowania z hoteli są skoordynowane z godzinami przelotów.
  • Wyposażenie każdego uczestnika wyjazdu w smartfony z lokalnymi kartami SIM danych państw, co znacznie podnosi bezpieczeństwo wyjazdu i umożliwia bezpłatną łączność miedzy uczestnikami grupy.
  • W zrealizowanych programach nasi turyści odwiedzili już 6 kontynentów i zakupili za naszym pośrednictwem ponad 8700 skipasów w Alpach Francuskich.

Założycielem i Prezesem Firmy Jest Piotr Skupiewski – podróżnik (zwiedził 109 krajów na 6 kontynentach), licencjonowany przewodnik górski, instruktor narciarski, nurek, pilot wycieczek zagranicznych. Współzałożyciel i dyrektor Bp Eko Tourist. Właściciel firmy BiT, współzałożyciel i sekretarz  Krakowskiej Izby Turystyki.
Firmy pod jego szefostwem 3 krotnie były nagradzane Złotym Odysem – najwyższym wyróżnieniem nadawanym przez Krakowską Izbę Turystyki za wzorową i innowacyjną działalność w branży turystycznej.

Przed zabiegiem 2