Corona wirus a wyjazd rehabilitacyjny

Firma Biznes i Turystyka od początku jej powstania uważa, że bezpieczeństwo i zdrowie jej klientów stanowi najważniejszy czynnik przy organizowaniu wyjazdów. Na wszystkich wyjazdach w roku 2021 i jeśli będzie taka potrzeba także w roku 2022 z cyklu Wyprawa po zdrowie będą zastosowane następujące środki bezpieczeństwa:
Wszyscy obsługujący państwa (masażyści, fizjoterapeuci, rezydent, kierowca) będą przechodzili testy 3 dni przed przyjazdem Państwa do Odessy.
Gabinet masażu będzie odkażany każdorazowo przed masażem.
Fizjoterapeuci i masażyści będą wyposażeni w profesjonalne przyłbice, maseczki i rękawiczki.
Wszystkie ogólnodostępne pomieszczenia będą odkażane 3 razy dziennie.
Sprzątanie pokoi odbywać się będzie tylko na życzenie osób tam mieszkających, wymiana pościeli odbywać się będzie także na życzenie.
Przy wymianie turnusów pokoje będą dezynfekowane.
Przy wejściu do restauracji będą ogólnodostępne płyny do dezynfekcji rąk.
W pokojach będą dostępne płyny dezynfekujące i termometry elektroniczne.
W klinice Kujalnik personel medyczny będzie pracował w przyłbicach, maseczkach i rękawiczkach.
W czasie zabiegów w klinice Kujalnik, Państwa rzeczy osobiste będą przechowywane w specjalnych, indywidualnych pojemnikach.
W czasie pobytu będzie do Państwa dyspozycji przez całą dobę lekarz.
Na dzień 11.03.2021 polskie i ukraińskie przepisy obligują Państwa do wykonania dwóch testów PCR, jeden przed wyjazdem w Polsce, wykonujecie go Państwo na własną rękę, natomiast drugi przed wyjazdem do Polski, który jest wliczony w cenę wyjazdu. Obligatoryjne jest także posiadanie przez Pańśtwa indywidualnego ubezpieczenia.
Jestem w 100% przekonany, że tego typu działania dadzą pełne bezpieczeństwo na wyjeździe. Być może będzie konieczność posiadania aktualnych wyników testów. W sprawie konieczności badań, jak je wykonać i kiedy, będziecie Państwo informowani na bieżąco przez biuro.


Wyprawa po zdrowie i odporność rusza.

Sprawdź: Wyjazdy Rehabilitacyjne